برنامه درون یک فریم داخلی اجرا شده است. برای امنیت لطفاً صفحه را ببندید و از نو باز کنید.

درباره ما

درباره ما


  روی میز یک عده، آخرین مقالات و کتابهای بازاریابی ورق می خورد و بخشهای مهم آن نشانه گذاری می شود ... مرورگرهای بازشده در مانیتور گروهی دیگر، صفحاتی از وب سایتهای باشگاه مشتریان بزرگترین و مطرح ترین بانکهای دنیا را نمایش می دهند. کمی آن طرف تر، جمعی بین ارقام و اعداد و نمودارها به دنبال سر نخ می گردند و چند نفری هم مشغول انجام نامه نگاری و برگزاری جلسه با واحدهای مرتبط بانک و خارج از بانک، برای دریافت دیدگاهها و همسو کردن نگاهها هستند.
  ابعاد طرح و فرآیندها تقریبا مشخص شده اند. نوبت آن رسیده تا موضوع در کارگروه های مختلف مطرح و به اصطلاح چکش کاری شود و به دنبال دریافت تائیدها و مجوزهای لازم باشیم. کار کردن در یک سازمان حرفه ای، حال و هوا و حس دوست داشتنی ای دارد.
  وب سایت باشگاه طراحی و الزامات سیستمی آن مهیا شده. هماهنگی با تمام واحدهای بانک صورت گرفته. از تست ها و کنترل های مجدد و کارکرد صحیح سیستم خاطر جمع شده ایم. انگار همه چیز برای تولد باشگاه مهیاست. سی ام بهمن ماه هزار و سیصد و هشتاد و نه، همزمان با سالروز خصوصی سازی بانک، تاریخ مناسبی به نظر می رسد.
  عید از راه رسیده و فکر چیدن سفره های هفت سین، رنگ شوق و اشتیاق به قلب همه ما ایرانی ها پاشیده است. چه خوب بود اگر می شد هفت سین های طلایی باشگاه را مهمان خانه تمامی همراهانمان می کردیم. از هر سکه یک "سین" برداشتیم و 200 بسته حاوی "7 سکه طلای تمام بهار آزادی"، شد هفت سین طلایی باشگاه مشتریان بانک ملت، هدیه ویژه برای اولین هایی که به جمع ما پیوسته بودند.
  وقتی بچه ها می خندند، گویی دنیا برق می زند و روشن تر می شود. مهر ماه را بهانه کردیم تا کمی نزدیک تر شویم به این فرشته های روی زمین و برق چشم ها و زنگ خنده های شیرینشان را بدون فاصله و مستقیم بشنویم و غرق لذت شویم. نقاشی هایی که برای مسابقه ما فرستاده بودند، چنان دلمان را به قنج رفتن انداخت که دوست داشتیم خودمان به جای عمو پورنگ و خاله ستاره برویم روی سن و دست در دستشان بازی کنیم و برگردیم به روزهای دور کودکی ...
  در یک سالی که گذشت، روزهای خیلی خاصی را پشت سر گذاشتیم. با طرح هایمان سعی کردیم به دانش آموزها و دانشجوها نزدیک تر شویم و حرف هایشان را بشنویم و بیشتر به یاد بیاوریم روزگاری را که خود در جایگاه آنها بودیم و انتظارات و خواسته هایی که در آن زمان از بانکمان داشتیم. هر جلسه قرعه کشی، با زنگ زدن به هر برنده و دیدن غم و شادی های زندگیش و گره هایی که با جایزه هایمان از مشکلاتش باز شد، اشک شوق ریختیم و ریز ریز به اینکه حتی بیشتر از برنده های جایزه هیجان زده و احساساتی می شویم، خندیدیم. حالا یک سال گذشته است. یک سال با تمام فراز و نشیب های خاص و منحصر به فردش. امروز... اینجا... سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، جشن سالروز یکسالگی باشگاه را جشن گرفته ایم و در حال خوشحالی کردن برای این اتفاق مبارک درکنار هم باشگاهی هایمان هستیم. حس غریبی است...
  برنامه ریزی و مدیریت یک رویداد محیطی، آن هم در 5 شهر به صورت همزمان و در فضای باز، با انبوهی از اتفاقات پیش بینی نشده که ممکن است رخ دهند، کار خیلی پیچیده ای بود. جشنواره بادبادکها اتفاق منحصر به فردی است که فقط می توانست با همراهی و خوبی و بی نظیر بودن هم باشگاهی های مهربانمان، آنقدر خوب و روان و مثال زدنی پیش رود. همه چیز تحت کنترل بود و آنقدر خوش گذشت که حتی اینکه شب دیگر نمی توانستیم روی پاهای خود بایستیم هم دیگر اهمیتی نداشت. هزاران بادبادک باشگاه مشتریان بانک ملت در آسمان تهران و شیراز و اصفهان و اهواز و بندرعباس... مگر داریم؟ مگر می شود؟! ای کاش که امکانش بود در تمام شهرهای ایران، این اتفاق بیفتد...
  باورش سخت است، اما شماها بسیار تا بسیار پایه اید. تا به امروز دو دوره مسابقه عکاسی برگزار کرده ایم و حتی حدس هم نمی زدیم استقبال تا این حد باشد. ما اینهمه هم باشگاهی هنرمند داشتیم و خود بی خبر بودیم؟! به شما افتخار می کنیم.
  سفرهای کیش با برنده های قرعه کشی، از زیباترین خاطراتی بود که در این مدت ساخته شد. اینکه بدون واسطه و دردسرهای دست و پاگیر تلفن و کامپیوتر و ... ، از نزدیک و خیلی واقعی با هم چند روزی همسفر می شدیم و صحبت هایتان را می شنیدیم و حرفاهایمان را می زدیم، شیرین ترین اتفاقی بود که می توانست در مسیر این تجربه رخ دهد. اینجا جزیره زیبای کیش، کنار برنده های طرح شادمانه، هوا بی نظیر، همه چیز عالی... اولین سفرمان کنار شما عزیزان نبود و انشالله آخرینش هم نیست...
  کم کم به یک زبان مشترک با شما رسیده ایم. یاد گرفته ایم طرح هایی ارائه دهیم که دوستشان داشته باشید و با ما همراه شوید و لذت ببرید. "انتخاب رویایی" از انتخاب جایزه ای که دوست دارید، صحبت می کند. گمان می کنیم و با همراهی شما باور کردیم که تغییر الگوهای متعارف،همیشه نتیجه های خوشحال کننده تری به دنبال دارد.
  حس دوست داشتنی ای است وقتی امتیازها، ماهیت معنوی پیدا می کنند و می شود با آنها دلی را به دست آورد و خنده بر لبی نشاند. طرح "آرزوهای کودکانه"، طرحی از این جنس بود. وقتی بنیاد کودک، عکس بچه ها در کنار آرزوهای برآورده شده و نامه های دست نویس تشکرشان را برایمان فرستاد، آنقدر همه چیز نرم و لطیف و دوست داشتنی بود که تمام خستگی های این چند سال را مثل آب زلال شست و برد.
  #من روزه ام، برای بهتر شدن از خودم شروع می کنم... باور داشتیم به خوبی شما و در این مسابقه 30 روزه رمضانی که هر روز بر یک محور اخلاقی متمرکز بودیم، بیشتر و بیشتر و بیشتر باورمان شد خوبی و راست کرداری تان. دست مریزاد.
  مگر می شود این حجم از همراهی را دید و بی تفاوت باقی ماند؟ مگر می شود چشم به روی گنج گرانبهای اعتماد و وفاداری شما همراهان بست و تلاش نکرد برای ساختن یک باشگاه نمونه؟ ادعا نمی کنیم تا ابد - که هر روز چیزی برای یادگرفتن و تجربه کردن قطعا وجود خواهد داشت-، اما بر این باوریم که با توجه به تمام آن چیزی که در این مدت دیدیم و یادگرفتیم از شما و از محیط و از دنیا، باشگاهی که امروز رونمایی می کنیم، یکی از بهترین و کامل ترین باشگاههایی است که می توان در یک بانک داشت. ویرایش سوم طرح امتیازی و "کارشا" و شکل جدید وب سایت ما، تحفه ای است که حاصل بیش از یکسال تلاش و بررسی شبانه روزی بود. چیزی جز این آرزو نداریم که دوستش داشته باشید. مبارکتان باشد.
  هم باشگاهی عزیز هدف ما ایجاد تنوع و افزایش رضایت شما از طرح ها و پاداش های باشگاه است. با نسل چهارم از طرح امتیازی و شکل جدیدی از پاداش های باشگاه در کنارتان هستیم تا قدردان وفاداری شما عزیزان باشیم. در کنار شما یاد گرفتیم همیشه بهترین ها را برایتان خلق کنیم.

Device rotate - Mellat Club

لطفاً تلفن همراه خود را ۹۰ درچه بچرخانید، تا این وب سایت را بهتر تجربه کنید.