بار دیگر باشگاه مشتریان ملت به منظور ارج نهادن به اعتماد ارزنده اعضاء محترم و تشويق آنان به استفاده بيشتر از خدمات الكترونيكي بانک ملت، جشنواره‌ جدیدی را تحت عنوان جشنواره زمستانی به شرح ذيل در نظر گرفته است. اميدواريم شما يكي از برندگان خوش ‌شانس جشنواره‌هاي اين باشگاه باشيد.

جشنواره های مبتنی بر اعضای جدید:

        با عضويت در باشگاه مشتريان بانك ملت، برنده خودروی مزدا3 جديد شويد!

باشگاه مشتریان بانک ملت تا پایان سال جاری این شانس را به تمامی اعضاء خود می‌دهد که برنده یک دستگاه خودرو مزدا3 جدید شوند. هر ماه یک خودرو مزدا3 جدید، هدیه باشگاه مشتریان ملت به یک  نفر از اعضا می‌باشد.
تاریخ قرعه‌کشی بعدی این جایزه 17/10/1390 و ویژه افرادی خواهد بود که تا تاریخ 11/10/1390 همزمان با آغاز سال نو میلادی عضو باشگاه مشتریان ملت شده‌ باشند. قرعه‌كشي بهمن ماه نيز در تاریخ 24/11/1390 و میان تمامي اعضاء باشگاه مشتريان بانک ملت كه تا تاريخ 16/11/1390، مقارن با میلاد با سعادت پیامبر اسلام (ص) و سالروز تولد باشگاه، به عضویت باشگاه مشتریان ملت درآمده اند، انجام خواهد شد. در این ماه استثناً دو دستگاه خودرو مزدا3 جدید قرعه کشی می شود.

جشنواره های مبتنی بر مخاطب:

       • دانشجویان

شهریه دانشگاه خود را از طریق درگاه‌های اینترنتی بانک ملت پرداخت کنید و برنده یک دستگاه iPad2 شوید

باشگاه مشتریان بانک ملت جایزه ویژه‌ای برای دانشجویان عزیز در نظر گرفته است. شما با پرداخت غیرحضوری شهریه دانشگاه خود در ماه‌های دی و بهمن و از طریق درگاه‌های اینترنتی بانک ملت، می‌توانید یکی از 90 نفر دانشجویی باشید که به قيد قرعه، برنده يك دستگاه iPad2 خواهند شد.
قرعه‌كشي اين جشنواره در تاریخ چهاردهم اسفند ماه 1390 برگزار خواهد شد.

       • گروه سنی بالای 35 سال

به یاد همه شما عزیزان هستیم: جشنواره ویژه گروه سنی بالای 35 سال!

 
این قرعه‌کشی ویژه افرادی است که تا تاریخ 10/12/1390 به عضویت باشگاه مشتریان بانک ملت درآمده و در ابتدای بهمن ماه، بیش از 35 سال سن داشته باشند. 90 نفر از این افراد به قید قرعه، برنده خوش شانس جایزه 5.000.000 ریالی باشگاه مشتریان بانک ملت خواهند بود.

جشنواره های مبتنی بر محصول:

• كيف پول اكترونيكي كارت سوخت خود را شارژ كنيد و جايزه ببريد!!

شما با شارژ كيف پول اكترونيكي كارت سوخت خود در دی ماه،‌ علاوه بر جمع آوری امتياز در طرح امتيازي، اين شانس را خواهيد داشت كه به ازاي هر 100.000 ريال شارژ كيف پول الكترونيكي كارت سوخت، يك امتياز در قرعه‌كشي کسب کنید. به 90 نفر از شرکت‌کنندگان در این طرح، به قید قرعه هر نفر مبلغ 5.000.000 ريال وجه نقد، جایزه داده خواهد شد.
تاريخ این قرعه‌كشي هشتم بهمن ماه 1390 می باشد.

• با پرداخت غيرحضوري قبوض خود، برنده جايزه شويد!!

اگر در بهمن ‌ماه قبوض خود را به صورت غيرحضوري و از طریق درگاه‌هاي بانك ملت پرداخت کنید، اين شانس را خواهيد داشت كه علاوه بر كسب امتياز در طرح امتيازي، به ازاي پرداخت هر قبض يك امتياز در قرعه‌كشي داشته و يكي از 90 نفر برنده خوش شانس جایزه 5.000.000 ریالی اين قرعه‌كشي باشید. تاريخ قرعه‌كشي چهاردهم اسفند ماه1390 خواهد بود