برنامه درون یک فریم داخلی اجرا شده است. برای امنیت لطفاً صفحه را ببندید و از نو باز کنید.

کسب امتیازامتیاز


دنیا به سرعت در حال حرکت به سمت تکنولوژی و فناوری است و آنچه که در چنین فضای پر تغییر و شتابی گریزی از آن نیست، سرعت با بالاترین درجه از دقت است. حرکت از "بانکداری سنتی" به سمت "بانکداری الکترونیکی"، تلاشی است برای ایفای سهم بانکها در این قافله تکنولوژی و پاسخی بر نیازهای جهان امروز. اگر در کنار چنین دغدغه هایی، موضوع محیط زیست و صرفه جویی در مصرف کاغذ و منابع را هم در نظر داشته باشیم، جای تردیدی در خصوص اهمیت موضوع باقی نمی ماند. هدف در باشگاه مشتریان بانک ملت، فرهنگ سازی و توسعه و ترویج استفاده از خدمات الکترونیکی بانک و ارائه پاسخهای شایسته و درخور به اعتماد مشتریان وفادار و همراهان همیشگی مان است. به همین منظور، 8 خدمت الکترونیکی بانک انتخاب شد که مطابق با تصویر بالا، در ازای استفاده از آنها، امتیازاتی برای اعضای باشگاه منظور می شود.


اما چطور امتیاز بگیریم؟

برای کسب امتیاز در باشگاه مشتریان بانک ملت، می توانید با انجام 8 نوع تراکنش بر روی درگاههای الکترونیکی ما (با استفاده از کارتها و حسابهای بانک ملت و یا کارتهای عضو شتاب خود که در حساب کاربری تان معرفی کرده اید1) امتیاز بگیرید و در نهایت از مزایایی که برای این امتیازها در نظر گرفته شده، استفاده کنید. این 8 نوع تراکنش، امتیازات مربوط به هر یک و سقف امتیازهای ماهانه قابل کسب در ازای استفاده از هر خدمت، به شرح جدول زیر است:

عنوان فعالیت
نحوه محاسبه امتیاز
سقف امتیاز ماهانه
خرید از دستگاه کارتخوان
هر 1،000،000 ریال
1 امتیاز
10
خرید اینترنتی
هر 500،000 ریال
1 امتیاز
10
پرداخت غیرحضوری قبوض
هر قبض
0.5 امتیاز
5
پرداخت وجه سوخت از طریق ایستگاه پرداخت
هر 500،000 ریال
1 امتیاز
5
پرداخت غیرحضوری اقساط
هر قسط
1 امتیاز
3
پرداخت غیرحضوری اقساط سایرین
هر قسط
1 امتیاز
3
پرداخت غیرحضوری اقساط زودتر از موعد
هر 1،000،000 ریال
0.5 امتیاز
2.5
پرداخت غیرحضوری اقساط زودتر از موعد سایرین
هر 1،000،000 ریال
0.5 امتیاز
2.5
سقف امتیاز ماهانه
41

نکات مهمی که باید در نظر داشته باشید:

  • امتیازی به "خرید از دستگاه کارتخوان" یا "خرید اینترنتی" که "دستگاه" یا "درگاه خرید" متعلق به فرد دارنده کارت باشد، تعلق نمی گیرد.
  • اگر برای باشگاه محرز شود، تراکنش های خرید شما، رفت و برگشتی است و یا به هر روشی دیگر، صرفا به منظور کسب امتیاز در باشگاه، انجام شده، مزایای امتیاز شامل حالتان نخواهد شد.
  • در صورت دریافت قبض میان دوره و پرداخت آن به روش الکترونیکی، امتیاز مربوطه فقط برای اولین شناسه پرداخت لحاظ شده و امتیازی به شناسه قبض های تکراری تعلق نمی گیرد.
  • اگر قسط خود را به صورت کامل پرداخت نکنید، امتیازی که برایتان محاسبه می شود فقط به میزان درصد مبلغ بازپرداخت شده نسبت به مبلغ اصلی قسط خواهد بود. به عنوان مثال، اگر مبلغ قسط شما 2.000.000 ریال باشد و 1.000.000 ریال از آن را پرداخت کنید، 0.5 امتیاز در حساب کاربری تان منظور می گردد.
  • تاریخ کسب امتیاز شما، مطابق با تاریخ به روزرسانی امتیازات است که ممکن است دارای فاصله زمانی چند روزه با تاریخ انجام تراکنش باشد. بنابراین اگر در روزهای پایانی دوره زمانی کسب امتیاز هستید، این نکته را مدنظر داشته باشید و برای آن برنامه ریزی کنید.کارشا


کارشا حکم واحد پولی مشترک بین باشگاه، اعضا و کارشامال باشگاه را دارد. اعضا می توانند با انجام فعالیتهای باشگاهی که در جدول زیر به آنها اشاره شده، نسبت به جمع آوری کارشا اقدام کرده و سپس می توانند با استفاده از این کارشاها، نسبت به انجام خرید در کارشامال باشگاه اقدام یا در قرعه کشی های ما شرکت کنند.


عنوان فعالیت
نحوه محاسبه کارشا
سقف کارشا
دعوت از دوستان
هر نفر
5 کارشا
-
تولد
هر سال
5 کارشا
-
تکمیل پروفایل
هر 10% رشد نوار وضعیت پیشرفت پروفایل
4 کارشا
40

خالی از لطف نیست، نکات زیر را بدانید:

برای اینکه کارشای دعوت از دوستان را دریافت کنید، لازم است فرد مورد نظرتان در هنگام عضویت کد معرف شما را در قسمت مربوطه ثبت نماید. 1 سقفی برای کسب کارشا از طریق دعوت از دوستان در نظر گرفته نشده است. ما بسیار علاقه مندیم اطلاعات دقیقی از شما داشته باشیم تا بتوانیم پاسخ ها و برنامه های مناسب تری برایتان در نظر بگیریم. با توجه به ضرایب و وزن هایی که هر بخش از اطلاعات پروفایل شما برای ما دارد، درصد پیشرفت تکمیل پروفایل، در صفحه کاربری تان نمایش داده شده و به ازای هر 10% پیشرفت تکمیل پروفایل (نسبت به بالاترین درصدی که قبلا داشتید)، 4 کارشا برای شما منظور می شود. دقت داشته باشید قبل از پیشرفت نوار تکمیل پروفایل به میزان حداقل 10% (نسبت به بالاترین درصد قبلی)، کارشایی برایتان محاسبه نخواهد شد.

Device rotate - Mellat Club

لطفاً تلفن همراه خود را ۹۰ درچه بچرخانید، تا این وب سایت را بهتر تجربه کنید.