برنامه درون یک فریم داخلی اجرا شده است. برای امنیت لطفاً صفحه را ببندید و از نو باز کنید.

خرج کارشا

مسئولیت های اجتماعی

برترین و شایسته‌ترین نیکوکاری، بخشیدن و تقسیم کردن داشته‌هایمان با دیگران است. وقتی با مهربانی آنچه را که داریم با دیگری تقسیم می‌کنیم در جریان زندگی به انسانی ارزشمند و داراتر تبدیل می‌شویم. باشگاه مشتریان قصد دارد با همراهی اعضای وفادار همانند گذشته در حوزه مسئولیت اجتماعی گام های بزرگی را بردارد. در این اقدام مسئولانه، شما می توانید بخشی از کارشای خود را جهت یاری رسانی به همنوع خود اهدا نمایید. هر کارشای شما هدیه ای ارزشمند در مسیر مهربانی است. از این پس «کارشا» می‌تواند هدیه‌ی شما باشد برای آنهایی که چشم به نگاه مهربان شما بسته اند.


قرعه کشی پایان دوره


در پایان هر فصل کارشای اعضا به صورت خودکار تبدیل به شانس قرعه‌کشی شده و به 1000 نفر از برندگان جایزه نقدی 100 هزار تومانی اهدا خواهد شد. در نظر داشته باشید میزان شانس شما متناسب با مقدار کارشایی است که طی فصل به دست می آورید. با کسب کارشا شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه کشی داشته باشید.

نکات مهمی که باید در نظر داشته باشید:

1. به منظور جلوگیری از تضییع حقوق سایر اعضا، افرادی که جزو برترین های لیگ استانی، شتابی و ستارگان شده اند، در قرعه کشی پایان دوره شرکت داده نخواهند شد.خرید از کارشامال


کارشامال فضایی هیجان انگیز با مجموعه ای از برترین برندهای معتبر می باشد. اعضا می‌توانند مانند گذشته از خدمات و امکانات متنوع کارشامال استفاده نموده و به راحتی کالای مورد نیاز خود را به صورت حضوری و اینترنتی با تخفیفات ارزنده تهیه نمایند. با توجه به اینکه کارشامال در دوره های زمانی گوناگون بروزرسانی می شود، مراجعه مداوم به این بخش را به شما پیشنهاد می کنیم.

کارشامال حضوری
برای بهره مند شدن از تخفیفات ارزنده در کارشامال حضوری کافیست به یکی از شعب مندرج در بخش جزییات هر برند مراجعه نموده و با کارت های ملت و یا کارت های شتابی ثبت شده خود در باشگاه از طریق دستگاه های کارتخوان بانک ملت خرید نمایید.
کارشامال اینترنتی
برای بهره مند شدن از تخفیفات ارزنده در کارشامال اینترنتی کافیست کد تخفیف برند مورد نظر خود را با خرج کارشا از کارشامال اینترنتی دریافت نموده و هنگام خرید آن را در اپلیکیشن یا وب سایت برند مربوطه وارد نمایید. در کارشامال اینترنتی برای استفاده از برخی برندها نیازی به وارد کردن کد تخفیف نمی باشد، کافیست با خرج کارشا، تخفیف برند مورد نظر را فعال و با کارت ملت و یا کارت های شتابی ثبت شده خود در باشگاه از طریق درگاه بانک ملت خرید نمایید.


برای اطلاع از میزان تخفیف، جزییات و قوانین استفاده از هر برند به صفحه کارشامال مراجعه نمایید.


نکات مهمی که باید در نظر داشته باشید:

1. هنگام خرید از کارشامال حضوری به یکی از نمایندگی های مراکز طرف قرارداد که در بخش جزییات برند مربوطه نوشته شده است مراجعه نمایید، بدیهی است در صورت خرید از سایر نمایندگی های رسمی برندها (خارج از لیست)، هیچ گونه تخفیفی به شما تعلق نخواهد گرفت.
2. تخفیفات ارائه شده در کارشامال به تمامی اکسس کارت های بانک ملت(در صورت معرفی شماره مشتری در وب سایت) و کارت های شتابی معرفی شده توسط شما تعلق خواهد گرفت.
3. تخفیفات کارشامال حضوری تنها شامل خریدهایی می شود که بر روی دستگاه های کارتخوان بانک ملت صورت پذیرد.
4. اعضای جدید باشگاه مشتریان، پس از گذشت 48ساعت از زمان عضویت می توانند از طرح تخفیفی کارشامال بهره مند گردند.
5. اعضای باشگاه مشتریان در صورت تغییر کارت های بانک ملت و ثبت یا تغییر کارت شتابی، پس از گذشت 48 ساعت می توانند از طرح تخفیفی کارشامال بهره مند گردند.
6. برای استفاده از تخفیفات کارشامال اینترنتی کد تخفیف برند مربوطه را از کارشامال دریافت نمایید.
7. کد تخفیف دریافتی از کارشامال اینترنتی بر اساس شماره موبایل شما استعلام گرفته می شود، دقت نمایید تا شماره موبایل ثبت شده در سایت باشگاه مشتریان با شماره موبایل ثبت شده شما در سایت و یا اپلیکیشن برند مربوطه یکسان باشد.

Device rotate - Mellat Club

لطفاً تلفن همراه خود را ۹۰ درچه بچرخانید، تا این وب سایت را بهتر تجربه کنید.